Nastupi našeg paraolimpijca u Tokyu

27.08.2021 12:48

Nakon poraza od prvog igraća u grupi Kineza Shuo Yana. Nažalost poraz i dugom meču na Paraolimpijskim igrama u Tokiju.

Naš stolnoteniski šampion Pavao Jozić poražen je od brazilskog igrača Sergia Salmina Filha rezultatom 2:3 u setovima (11:8, 11:9, 6:11, 11:13, 3:11), i nije uspio ostvarili plasman u nastavak natjecanja. Pavao je poveo 2:0 u setovima, a u četvrtom je setu imao i meč-loptu pri rezultatu 11:10, no Brazilac je uspio osvojiti set, a potom u petom slaviti s 11:3 za ukupnu pobjedu i prolaz dalje.

Svejdno ovo je za Pavla nemjerljivo sportsko iskustvo i zbilja smo ponosni na uspijeh bez ozbira na rezultat.

Čestitamo na borbenosti i prikazanoj igi i nadamo se boljim rezultatima na sljedećim Igrama. Ponosi smo na sve do sada učinjeno, a našu će podršku imati i dalje.